Obsah

 

 

 

 

Futbal - dorast

 

 

 

 

                       Sezóna 2018/2019

 

 

 

 

Tréner dorastu: Ivan Palšovič

Vedúci dorastu: Bohuslav Šarvaic

 

 

Súpiska hráčov dorastu:

Andrej Lanák, Filip Doboš, Matej Vadovič, Richard Bóži, Samuel Vadovič, Dominik Peňák, Filip Antonín, Miroslav Antal, Andrej Mikulášek, Lukáš Minarovič, Patrik Bezúch, Timothy Martinkovič, Filip Faga, Marcus Klimo, Tomáš Dufek, Jakub Braniša, Martin Sučák.

 

 

 

 

 

 

Dorast:

 

Stretnutie o víťaza OBFZ TT VI. LIGA:

 

V sobotu 15.06.2019 o 17:00 hod. sa uskutoční majstrovský zápas o postup do V. ligy dorast v Leopoldove : TJ Elastik Bohdanovce - TJ Slovan Ostrov!!!

 

 

 

 

 

 

Fotografie:

Dorast TJ Elastik Bohdanovce

Začiatok prípravy dorast

 

 

Sústredenie 1

Sústredenie 2

Sústredenie 3

Sústredenie 4

 

Prípravák Zvončín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      Výsledky zápasov

 

 

3.kolo nadstavby

 

TJ Elastik Bohdanovce - OŠK Zavar    7:0 (pred kontumáciou)

Góly: 3x Martinkovič Timothy, Peško Jakub, Klimo Marcus, Minarovič Lukáš, Dufek Tomáš


2.kolo nadstavby

 

ŠK Cífer 1929  -  TJ Elastik Bohdanovce    0:2 !!!

Góly: Dufek Tomáš, Klimo Marcus

 

1.kolo nadstavby

 

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Družstevník Zvončín   5:1

Góly:2x Peňák Dominik, 2x Minarovič Lukáš, Klimo Marcus

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

21.kolo

 

OŠK Zavar - TJ Elastik Bohdanovce   2:4

Góly: 2x Minarovič Lukáš, 2x Peňák Dominik

 

20.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Vinohradník Suchá nad Parnou   5:1

Góly: 3x Klimo Marcus, Danišovič Slavomír, Minarovič Lukáš

 

19.kolo

 

TJ Slavoj Boleráz - TJ Elastik Bohdanovce    0:7

Góly: 3x Minarovič Lukáš, 2x Klimo Marcus, Peško Jakub, Doboš Filip

 

18.kolo

 

ŠK Cífer 1929 - TJ Elastik Bohdanovce   3:2

Góly: Minarovič Lukáš, Doboš Filip

 

17.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - OFK Majcichov    5:1

Góly: 3x Minarovič Lukáš, Peňák Dominik, Klimo Marcus

 

16.kolo

 

OFK Malženice  -  TJ Elastik Bohdanovce    2:8

Góly: 3x Minarovič Lukáš, 2x Danišovič Slavomír, Mikulášek Andrej, Doboš Filip, Peško Jakub

 

15.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Družstevník Zvončín    5:1

Góly: 3x Minarovič Lukáš, Peňák Dominik, Dufek Tomáš

 

 

22.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Družstevník Dechtice    7:0

Góly: 2x Danišovič Slavomír, 2x Dufek Tomáš, Doboš Filip, Minarovič Lukáš, Mikulášek Andrej

 

13.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - FO ŠK Modranka    4:0

Góly: Peňák Dominik, Klimo Marcus, Dufek Tomáš, Minarovič Lukáš

 

12.kolo

 

Športové kluby Blava 1928 - TJ Elastik Bohdanovce    0:11

Góly: Doboš Filip 3x, Martinkovič Timothy 2x, Kalivoda Marco 2x, Klimo Marcus, Lanák Andrej, Faga Filip, Minarovič Lukáš

 

11.kolo

 

TJ Družstevník Dechtice - TJ Elastik Bohdanovce     0:7

Góly: Doboš Filip 3x, Martinkovič Timothy, Lanák Andrej, Faga Filip, Minarovič Lukáš 

 

10.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - OŠK Zavar     4:2

Góly: Mikulášek Andrej 2x, Peňák Dominik, Minarovič Lukáš

 

9.kolo

 

TJ Vinohradník Suchá nad Parnou  -  TJ Elastik Bohdanovce 0:19

Góly: Klimo Marcus 5x, Doboš Filip 3x, Lanák Andrej 3x, Peňák Dominik 2x, Dufek Tomáš 2x, Mikulášek Andrej 2x, Braniša Jakub, Martinkovič Timothy

 

8.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Slavoj Boleráz    2:0

Góly: Minarovič Lukáš, Klimo Marcus

 

7.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - ŠK Cífer 1929   0:1

 

6.kolo

 

OFK Majcichov - TJ Elastik Bohdanovce    0:3

Góly: Peňák Dominik, Minarovič Lukáš, Lanák Andrej

 

5.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - OFK Malženice   7:2

Góly: Minarovič Lukáš 4x, Martinkovič Timothy, Peňák Dominik, Lanák Andrej

 

4.kolo

 

TJ Družstevník Zvončín - TJ Elastik Bohdanovce   0:3

Góly: Klimo Marcus 2x, Minarovič Lukáš

 

3.kolo

 

"VOĽNO"

 

2.kolo

 

FO ŠK Modranka - TJ Elastik Bohdanovce     2:5

Góly: Minarovič Lukáš 2x, Peňák Dominik 2x, Dufek Tomáš

 

1.kolo

 

TJ Elastik Bohdanovce - Športové kluby Blava 1928   16:0

Góly: Sučák Martin 4x, Faga Filip 4x, Peňák Dominik 3x, Klimo Marcus 2x, Minarovič Lukáš, Doboš Filip, Dufek Tomáš